Bérletcsomagok

Válaszd ki a számodra legkedvezőbb heti óraszámot, tanfolyami csomagot a céljaid eléréséhez.

Bérletcsomagok

Tanfolyami bérletcsomagok

A tanfolyamok bérletcsomagokon keresztül érhetőek el. Közülük az alapján érdemes választanod, hogy milyen gyorsan szeretnéd elérni a célodat és mennyi szabadidőd van. Minél intenzívebb a heti óraszámod, annál gyorsabban fogsz haladni. Érdemes azt is beleszámítani, hogy nálunk nincs házi feladat, tehát otthoni gyakorlás helyett az órán, tanári felügyelet mellett fogsz annyit gyakorolni, amennyit Neked szükséges. Persze, a szavakat meg kell tanulni és érdemes otthon átnézni, hogy mivel foglalkoztatok az órán.

Amire gondolj, amikor bérletcsomagot választasz…

TÉVHIT, HOGY HETI 1 ÓRÁVAL MEGTANULHATSZ ANGOLUL! – nagyon hamar bele fogsz unni!!!

Az angoltanulás folyamatosságot és rendszerességet igényel, és minél többet foglalkozol az angollal heti szinten, annál nagyobb lesz a sikerélményed és gyorsabban éred el a célodat!

Normál Csomag

Ha kevés szabadidőd van az angol tanulásra és nem sürgős elérni a céljaidat.

9 hónapos tanfolyam
Aktív Csomag

Ha van elég szabadidőd és mielőbb szeretnél megtanulni angolul, vagy megszerezni a nyelvvizsgád.

9 hónapos tanfolyam
Klasszik Csomag

4 hónapos tanfolyam
Intenzív Csomag

Ha sok időt tudsz rászánni az angol tanulásra, hogy a lehető leggyorsabban célba érj.

4 hónapos tanfolyam

Kiegészítő bérletcsomagok

Ha, csak speciális szóbeli készségeket szeretnél fejleszteni, vagy szinten szeretnéd tartani a tudásod. vagy, amikor Nyelvvizsgára készülsz és a típusfeladatokat gyakoroljátok be.

Speaking
Csomag
2 hónapos tanfolyam
TopTipp Nyelvvizsga-felkészítő Csomag
2 hónapos tanfolyam

Angol óráink 60 percesek és tanfolyami csomagjaink óradíjai annál kedvezőbbek minél intenzívebb és minél hosszabb távú csomagot választasz! De, átlagosan 1.800 Ft egy 60 perces angol óra ára a MySchool Nyelviskolában!

Bérletedet fizetheted, egy összegben, vagy havi részletekben is.
Egy összegű befizetés esetén óradíjaink még kedvezőbbek!